Szybki kontakt :

rludzikowski@agentpzu.pl

Tel. 606 340 761

Dom i Mieszkanie

Twój dom to miejsce, do którego chętnie wracasz, jest Twoim schronieniem, w nim czujesz się bezpiecznie. Miej jednak świadomość, że w życiu może zaistnieć wiele nieprzewidzianych sytuacji. Powódź, zalanie, pożar, włamanie – w takich sytuacjach warto mieć polisę, która pomoże Ci odzyskać utracone lub zniszczone mienie. Zabezpiecz swój majątek, skorzystaj z ubezpieczenia, które w trudnej sytuacji zapewni Ci dostęp do środków, stanowiących realną pomoc.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Pełna ochrona majątku. Niezależnie od tego, co posiadasz, nie odczujesz kosztów przykrych niespodzianek.
Gwarancja odtworzenia mienia. Ubezpieczając mienie w wartości nowej dostaniesz tyle, ile wcześniej zapłaciłeś.
Ochrona poza granicami kraju. Wykupując polisę z OC czy NNW możesz czuć się bezpiecznie na terenie całego świata.
Zabezpieczenie kredytu. Polisa PZU może być akceptowanym przez bank zabezpieczeniem Twojego kredytu, co gwarantuje Ci stabilność finansową.
Jedna polisa chroniąca od wielu ryzyk. Skorzystaj z pakietu, ubezpiecz wszystko na jednej polisie.
Dopasowanie do potrzeb. Zawsze sam decydujesz, co i w jakim zakresie ma być ubezpieczone.
Zniżki. Możesz skorzystać z wielu zniżek oferowanych w ubezpieczeniach PZU DOM i PZU DOM Plus
Ochrona na ulicy. Ubezpieczając ruchomości domowe, otrzymujesz ochronę mienia na wypadek rabunku na ulicy.
PZU Pomoc w Domu. Masz gwarancję zwrotu kosztów w przypadku sytuacji awaryjnych w domu.
Ochrona przedmiotów zabytkowych. Możesz również ubezpieczyć wszystkie swoje antyki i zbiory z uwzględnieniem ich wartości zabytkowej i kolekcjonerskiej.
Działalność gospodarcza. Prowadzenie działalności gospodarczej w domu nie jest przeszkodą dla ubezpieczenia majątku prywatnego.
Ochrona zwierząt. Skorzystaj z ubezpieczenia swoich zwierząt domowych. Dodatkowo PZU pokrywa koszty roszczeń osób, które mogą zostać przez nie poszkodowane
Bezpieczne hobby. Z odpowiednim ubezpieczeniem OC nie zostaniesz obciążony kosztami nieprzewidzianych następstw Twoich pasji.

Powiedz mi gdzie mieszkasz, a powiem Ci … co warto ubezpieczyć

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania, domu lub posiadasz spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możesz ubezpieczyć mury swojej nieruchomości i wszystko to, co znajduje się w środku (tj. stałe elementy i ruchomości domowe). Jeśli mieszkasz w lokalu lokatorskim, komunalnym, zakładowym lub najmowanym – możesz ubezpieczyć stałe elementy i ruchomości domowe.

PZU DOM i PZU DOM Plus – dlaczego pakiet?

Zaletą kompleksowych ubezpieczeń PZU DOM i PZU DOM Plus jest ich korzystna cena. Dla Ciebie to realna korzyść, ponieważ w pakiecie ubezpieczenia są po prostu tańsze. Gdy kupujesz polisę z kilkoma rodzajami ubezpieczeń, składka jest niższa niż przy zawieraniu oddzielnych umów.

Potrzebujesz porady lub Chciałbyś wiedzieć ile to kosztuje? Zadzwoń lub napisz.